Partiler AKP'ye karşı neden seçim ittifakı yapmıyor?

Genel & Güncel Konular

Partiler AKP'ye karşı neden seçim ittifakı yapmıyor?

İletigönderen SOKRATES » Pzt Nis 09, 2007 18:05

ARKADAŞLAR HEPİMİZİN BİLDİĞİ GİBİ ,Artık ya akp zihniyetine ve onun insafına bütün cumhuriyet kurumları terkedilecek ve de onlar da hamileri olan ABD'nin isteklerini yapacaklar,ya da bu gidişe bir dur denilecek.
Ben şimdi soruyorum.
Madem söyledikleri gibi TEHLİKENİN FARKINDA MISINIZ? O halde neden bütün sağ ve sol partiler olan,ANAP,MHP,CHP,BBPGENÇ PARTİ,DSP gibi durumdan rahatsız olan partiler AKP 'ye karşı bir seçim ittifakı yapmıyor?

Bir defalığına ülkenin bu zihniyetten kurtulması için ittifak yapmaları gerekmez mi?Yoksa bu haliyle herşeyi akp'ye bırakıp mecliste 3-5 tane sandalyeyle ''orgazm'' olmak hoşlarına mı gidiyor?

Genç parti,bbp,anap,dsp baraj altı kalacakları kesinken,neden boşuna kürek çekiyorlar?
O zaman bunlar Cumhuriyetin korunması konusunda samimi değiller.
"Ey millet! Allah birdir, Şanı, büyüktür. Allah�ın selameti, atifeti ve hayrı üzerinize olsun. Peygamberimiz Efendimiz Hazretleri, Cenab-ı Hak tarafından insanlara dini hakikatleri tebliğe memur ve resul olmuştur. Koyduğu esas kanunlar cümlemizce malumdur ki Kur�ani azimüşşandaki husustur. İnsanlara feyz ruhu vermiş olan dinimiz son dindir, temel dindir. Çünkü dinimiz akla mantığa hakikate tamamen uyuyor.ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
SOKRATES
Üye
Üye

İletiler: 346

İletigönderen HunTürK » Pzt Nis 09, 2007 18:09

dostum ben MHPliyim ama MHPninde o Başbakanlık koltuğunda gözü olduğunu biliyorum bencede seçim ittifakı yapılmalı hatta bütün partiler birleşip AKPye karşı bir ittifak yapsa dahda güzel bile olur diyeceğim yani
"Türküz,Türkçüyüz,Atatürkçüyüz"
Kullanıcı küçük betizi
HunTürK
Üye
Üye

İletiler: 134

İletigönderen SOKRATES » Pzt Nis 09, 2007 18:12

Başka çareleri yok. Ya ittifak yapacaklar ya da hep beraber Akp'ye boyun eğecekler.Bunun sorumluluğu büyüktür.Elde fırsat varken böyle bir ittifak yapılmazsa bunun hesabını şimdiki siyasetçiler gelecek kuşaklara veremez.
"Ey millet! Allah birdir, Şanı, büyüktür. Allah�ın selameti, atifeti ve hayrı üzerinize olsun. Peygamberimiz Efendimiz Hazretleri, Cenab-ı Hak tarafından insanlara dini hakikatleri tebliğe memur ve resul olmuştur. Koyduğu esas kanunlar cümlemizce malumdur ki Kur�ani azimüşşandaki husustur. İnsanlara feyz ruhu vermiş olan dinimiz son dindir, temel dindir. Çünkü dinimiz akla mantığa hakikate tamamen uyuyor.ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
SOKRATES
Üye
Üye

İletiler: 346

İletigönderen forum » Cum Nis 13, 2007 15:47

herkez bir olsada yüce Türk milleti ne yapacağını bilir siz hiç tasalanmayın :twisted:
Kullanıcı küçük betizi
forum
Üye
Üye

İletiler: 47

İletigönderen Hasta » Cum Nis 13, 2007 15:56

Halk zaten AKP ye karşı bi ittifak yapacak,bazıları kaçacak yer bile bulamayacak...Haaaa,Fetoş'un yanına tüyebilirler tabii... :mrgreen:
Kullanıcı küçük betizi
Hasta
Satılmıştır

İletiler: 1

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 3 konuk

x