PB Erkekleri Kösesi...

Forumda gereksiz, yanlışlıkla açılmış veya kilitlenmiş başlıklar buraya taşınır.

İletigönderen creative » Cum Haz 01, 2007 15:41

PRENS yavv zekiliği bırak neler olur nelerr , :kikirik: :kikirik: :kikirik: :kikirik: :twisted: :twisted: :twisted: anladın sen onu barış anladın sen onu barışşşşş :mrgreen:
TERÖRÜN BEYNİ BARZANİ
YÖNETİMİ KANDİL
DESTEKÇİSİ BÖLÜCÜLER
MİHMANDARI AKP'DİR
Kullanıcı küçük betizi
creative
Üye
Üye

İletiler: 855

İletigönderen Ayberk » Cum Haz 01, 2007 15:48

k4rTal, :kikirik: :kikirik: Doru Sölüyosun su verelim :mrgreen:
Kullanıcı küçük betizi
Ayberk
Üye
Üye

İletiler: 1400

İletigönderen DrunK » Cum Haz 01, 2007 15:59

k4rTal, anladim anladim tam süper olacak yani 8) 8)
Kullanıcı küçük betizi
DrunK
acımasız hayat
acımasız hayat

İletiler: 1312

İletigönderen Nihan » Cum Haz 01, 2007 19:51

Prens, ecel geldi cihane baş ağrısı bahane. :cry:
[img]http://img340.imageshack.us/img340/5780/nihanimza1kx5.jpg[/img]
Artık beklemiyorum.
Açık bir kapı gördüm.
Şimdi sevgi şehrindeyim.
Boşuna beklemişim.
Kullanıcı küçük betizi
Nihan
Üye
Üye

İletiler: 832

İletigönderen Ram » Cum Haz 01, 2007 19:56

Selâmûn Aleykûm gençler ve kendini genç hissedenler.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Veled » Cum Haz 01, 2007 19:57

Ram, merhabalar abi nasılsın :D
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletiler: 3

İletigönderen Ram » Cum Haz 01, 2007 20:02

Semih R.Carlos, ne olsun Carlos, veledlerle ve sevgi kelebekleriyle uğraşıyoruz. Aynı tas aynı hamam yani. :)
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen Veled » Cum Haz 01, 2007 20:05

Ram, :mrgreen: ne carlosu yahu rıdvan carlos mu :twisted: abi bu sevgi kelebekleri ile fazla uğraşıyorsun yahu :mrgreen:
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletigönderen Ram » Cum Haz 01, 2007 20:10

Semih R.Cabalar, gerizekâlının biri buraya üye olmuş, tekmeyi yemiş, bir daha üye olmuş gizleniyor kanımca. :twisted: Youtube'dan veledlik ve kelebeklik yapıyordu. :) Öyle bir kelebek ki, kelebek olduğunu alenen kabûl edip beyin hücrelerinin tekmelemeden dolayı nasıl da hasar gördüğünü kanıtlıyordu sanki. :)

Şeytan Rıdvan'ı hiç sevemedim. Tam güzel yorumcu oldu derken de, Galatasaray ve H. Şükür'e ettiği küfürler ortaya çıktı, daha bir nefret ettim. :twisted:

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen Veled » Cum Haz 01, 2007 20:16

Ram, bence çok yetenekli adammış abi bu devirde öyle yetenek avrupada rahat oynardı ama tabi ki küfürleri bende duydum tasvip etmiyorum rıdvanadan beklemezdim açıkçası ayrıca dediğin üyeyi ben kim olduğunu anladım galiba abi :mrgreen:
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletigönderen reisbey » Cum Haz 01, 2007 20:25

Öncelikle Hayırlı olsun BEYLER :arrow: :kikirik:

Soru 1:
Bir Bayandan Beklentileriniz/Istekleriniz/Arzulariniz v.s v.s ?

Birinci sorunda azcık anlayışlı vede mümkünse düz mantık olmayan yeri geldiğinde 3 boyutlu düşüne bilen aza kanat edebilen :twisted: Yeri geldiğinde seni sırtlayıp taşıya bilecek :shock: /çok mu imkasızı istiyorum :? neyse birinci soru kısaca böyle sıradaki
Soru 2:
Bayanlarin Neyini/Nesini Seversiniz

Kadınların neyini severim:Bilmem.Çok dertli olduğunda otomatik makina gibi konuşup sanki koca bi votka şisesi içmiş etkisi yapmaları olabilir.Böylece içmedende sarhoş olabiliyorsun.Ama bu yönetem sinir sistemine oldukça zara veriyor :twisted: göze alan varsa denesin :evil: sırdaki:
Soru 3:
Bayanlarin Neyini/Nesini Sevmezsiniz

İşte şimdi damarıma bastın :roll: Bundan az buçuk tecrübelerime dayanarak bi iki kelam kazalım.İlk olarak neden tüm bayanlar imkansızın peşindedir :roll: anlamış değilim:örn,kız arkadaşının canı karpuz çeker:Eee sen ne yapıcan bi koşu gidip manava en kırmızısın alıp gelersin ama o da ne :shock: --ben bunu yemem bana bunu sarısında al der:eEeE ne olucak tekrar bi koşu gidersin manava tüm karpuzları kestirir ohh! hele şükür içerisinden bitane sarı bulur götürüp önüne sanki 3.dünya savaşından galip ayrılmış bi gazi paşa edasıyla indirirsin.Tam övgü sözleri işitmeye hayal ederken bu neee?Ben sarı karpuz istedim.Tamam bu sarı ama çekirdekleri siyah ben sarı karpuz isterim ama çekirdekleride sarı olucak :| Yani anlayacağınız :evil: açınızla balina burnumuzla hipopotanus tutsak yaranamazsın
Kullanıcı küçük betizi
reisbey
Üye
Üye

İletiler: 1609

İletigönderen Veled » Cum Haz 01, 2007 20:26

reisbey, :D senin derdin büyükmüş be kardesim :mrgreen: bak ben diyorum ki öyle kız bulmak çok zor ben buldum kaybettim o açıdan diyorum

bu arada logical ne zaman msn de online olur acaba
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletigönderen Ram » Cum Haz 01, 2007 20:36

Semih R.Cabalar, evet çok yetenekliydi ..şt. :)

Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletigönderen DrunK » Cum Haz 01, 2007 20:36

Çok dertli olduğunda otomatik makina gibi konuşup sanki koca bi votka şisesi içmiş etkisi yapmaları olabilir.

kopdugum ve sana hak verdigim bir cümle tesk ederim :mrgreen: :kikirik: :kikirik:
Kullanıcı küçük betizi
DrunK
acımasız hayat
acımasız hayat

İletiler: 1312

İletigönderen Veled » Cum Haz 01, 2007 20:39

Ram, evet abi öyle bu arada bu bölümde seninde bayanlar hakkındaki yorumlarını merakla bekliyorum :D
PRENS, :mrgreen:
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

ÖncekiSonraki

Şu dizine dön: Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x