Resimlerle Cumhuriyet Mitingi

Genel & Güncel Konular

Resimlerle Cumhuriyet Mitingi

İletigönderen Türk-Kan » Cmt Nis 14, 2007 14:36

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen checker854 » Cmt Nis 14, 2007 14:43

cok güzel, paylasim icin saol
Kullanıcı küçük betizi
checker854
Üye
Üye

İletiler: 341

Re: Resimlerle Cumhuriyet Mitingi

İletigönderen Panzehir » Cmt Nis 14, 2007 14:51

Resim

Resim

Tandoğan Meydanı baya kalabalıkmış... Ben ilk defa görüyorum görüntüleri...

İkinci resmi ise bilerek seçtim... Budur...

Paylaşım için teşekkür ederim abla, sağolasın...

Gün gelir devran döner
Adımıza türküler söylenir bu şehirde!..
...
Kullanıcı küçük betizi
Panzehir
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3483

İletigönderen Türk-Kan » Cmt Nis 14, 2007 14:53

checker854, rica ederim :)

Panzehir, sen de sagolasin kardesim... bu resimleri nasil saklayacaklar acaba? :twisted:

Resim

Resim

[img]http://img222.imageshack.us/img222/7346/miting6fk5.png[/img]

Resim

[img]http://img172.imageshack.us/img172/138/miting4xc0.png[/img]

[img]http://img172.imageshack.us/img172/7687/miting5bj7.png[/img]
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen HunTürK » Cmt Nis 14, 2007 14:55

mitingi canlı izledim gerçekten çok güzeldi çok keyif verdi Kanaltürkede teşekkür ediyorum diğer satılmış kanallar bunu yayınlamadı sadece canlı KanalTürk yayınladı
paylaşım için sağol
"Türküz,Türkçüyüz,Atatürkçüyüz"
Kullanıcı küçük betizi
HunTürK
Üye
Üye

İletiler: 134

İletigönderen Sema » Cmt Nis 14, 2007 14:57

Hepsi birbirinden güzel resimler, türk halkı vatanına, bayrağına ve ATA'sına çok güzel sahip çıktı.. Türk-Kan, paylaşım için teşekkürler, emeğine sağlık..
Bizi öldürmedikçe bizim kafamızdaki cereyanı boğmadıkça, başladığımız inkılap ve ilerleme bir an bile durmayacaktır....
Kullanıcı küçük betizi
Sema
Üye
Üye

İletiler: 710

İletigönderen Türk-Kan » Cmt Nis 14, 2007 15:25

Sema, rica ederim.

hepimiz "Cilgin Türk'üz" :)

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen Batuhan Önder » Cmt Nis 14, 2007 18:02

Orada olmak isterdim ama koşullar izin vermedi. Ama iyi oldu Cumhuriyet sahipsiz değildir.
Resim

Lütfen özel mesaj yolu ile yardım istemeyiniz. Sitemizde konu açıp yardım isteyerek aynı sorunu yaşayan binlerce kişiyede bir anlamda yardımcı olabilirsiniz.
Kullanıcı küçük betizi
Batuhan Önder
Üye
Üye

İletiler: 213

İletigönderen Veled » Cmt Nis 14, 2007 18:14

Türk-Kan, Paylaşım için teşekkürler bu görüntüleri her gördüğümde türk olduğum için gurur duyuyorum çok doğru demişsiniz hepimiz çılgın türküz
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletiler: 3

İletigönderen reisbey » Cmt Nis 14, 2007 18:17

Türk-Kan,
DUR YOLCU!bilmeden gelip batığın bu toprak bir devrin battığı yerdir,
Eğilde kullak ver bu sesiz yığın bir VATANIN kalbinin attığı yerdir..
bu gun vatanın kalbi ankdı.paylaşım için tşkler
Kullanıcı küçük betizi
reisbey
Üye
Üye

İletiler: 1609

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Nis 15, 2007 18:11

HunTürK, sen de sagol kardesim.. hepsi ermeni olan medYALAMA Dink cenazesini ve Oskar törenlerini canli vermede yarisirken dünkü mitingi hala görmemezlikten gelmeye calistilar.

ama en hosuma giden alman haber kanali NTV'nin kisa da olsa, mitingden resimlerle süslü ve mitingin amacini anlatan haberi vermesiydi :twisted:

Batuhan Önder, bu cumhuriyet vazgecilemez özverilerle kuruldu. sahipsiz degil. emanetcileri heryerde :D

Semih R.Cabalar, rica ederim. Ata'miz ne diyor: "Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır." :)

reisbey, asil ben tesekkür ederim muhtesem dizeler icin... ve yine diyor ki Mehmet Akif:
"Sahipsiz olan memleketin batması haktır, sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır"

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 5 konuk

x