TGB Emrullah'ı Kekledi! Soru: Peki 163 Subayı Rehin Alanları Kim Kekledi?

Türkiye ve dünya gündemindeki gelişmeler hakkındaki fikirleriniz, yayınladığımız izlencelerin bölümleri hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz alan.

TGB Emrullah'ı Kekledi! Soru: Peki 163 Subayı Rehin Alanları Kim Kekledi?

İletigönderen Güncel Meydan » Pzr Şub 13, 2011 3:30

GÜNCEL MEYDAN
İzlence Adı: Salık
Sunucu - Yayıncı: TGB - [Ulusal Kanal]
Konuk(lar):
Taraflı Keklik
Tarih: 12 Şubat 2011
Bilgi: TGB'nin Keklik Avı

TGB'den:

TGB olarak Taraf gazetesi ve onun yazarı Emre (Emrullah) Uslu'nun foyasını meydana çıkartıyoruz.

Emre Uslu'ya bir test yaptık. Bir arkadaşımızı TGB ve Süheyl Batum'la ilgili "itirafçı" olarak Emre Uslu'yla iletişime geçirdik. Arkadaşımızın verdiği tüm yalan bilgileri Emre Uslu 12 Şubat 2011 tarihli köşesinde olduğu gibi yazdı. Tüm bu süreci e-posta yazışmalarından, telefon kayıtlarına, twitter atışmalarına kadar tüm belgeleriyle basına dağıtacağız. Emre Uslu denilen komiser kökenli tetikçi yazarı nasıl tongaya düşürdüğümüzü açıklayacağız.

Gazetecilik ahlakına uymayan, Atatürkçülere iftira için her türlü yöntemi deneyen, Balyoz ve Ergenekon süreçlerinin tetikçiliğini yapan, gelen bilgilerin doğruluğunu araştırmadan yayımlayan bu çamurcu zihniyeti kamuoyu önünde rezil edeceğiz. Tüm basın kuruluşları davetlidir.

Tarih: 13 Şubat 2011 - Pazar
    Saat: 13.00
    Yer: TGB Genel Merkezi – Konur–2 Sok. 63/5 Kızılay
    İletişim: 0 506 481 77 90
Resim:
İndirme İlişimi: http://a15.video2.blip.tv/10380007813998/GuncelMeydan-TGBTarafYazarnFenaKekledi731.m4v?brs=2784&bri=4.3

Soru:TGB tertip savunucularını keklediğine göre, 163 subayı rehin alanları kim kekledi? Yoksa keklenmiş gibi görünen seçilmiş evlâtlar oldukları için mi bu tiyatroda rol alıyorlar?
Kullanıcı küçük betizi
Güncel Meydan
Üye
Üye

İletiler: 584

Re: TGB Emrullah'ı Kekledi! Soru: Peki 163 Subayı Rehin Alanları Kim Kekledi?

İletigönderen ABDÜLCANBAZ » Pzr Şub 13, 2011 4:26

.

Emrullah'ın işverenleri:

Feto-CIA-AKP-Barzani koalisyonu...!!!

.
Kullanıcı küçük betizi
ABDÜLCANBAZ
Üye
Üye

İletiler: 18

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Şub 13, 2011 12:47

Offtopic :
Soru 2: Sağda solda ufak siteler bu işi yapınca anlıyoruz da, "koskoca" Doğan Medya'nın Güncel Meydan'ın yüklediği videoda GM logosunu kapatarak kendi logosunu eklemesine ne denir?

İm (Kod): Tümünü seç
http://video.milliyet.com.tr/TGB-uyeleri-Taraf-yazarini-oltaya-getirdi_1_47948.htm
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen Oğuz Kağan » Pzr Şub 13, 2011 13:46

Offtopic :
Türk-Kan yazdı:Soru 2: Sağda solda ufak siteler bu işi yapınca anlıyoruz da, "koskoca" Doğan Medya'nın Güncel Meydan'ın yüklediği videoda GM logosunu kapatarak kendi logosunu eklemesine ne denir?

http://video.milliyet.com.tr/TGB-uyeleri-Taraf-yazarini-oltaya-getirdi_1_47948.htm

Bundan sonra Güncel Meydan logosunu videoda ortaya yakın bir yere koyarsanız o zaman kessinler de görelim :)
Namık KEMAL:
"Vatanın bağrına düşman dayamış hançerini,
Yok mudur kurtaracak bahtı kara maderini?"

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK:
"Vatanın bağrına düşman dayasın hançerini,
Bulunur kurtaracak bahtı kara maderini."

http://www.guncelmeydan.com/pano/tayyip-erdogan-a-gonderilen-cfr-muhtirasi-kuresel-ihale-t18169.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/abd-disisleri-abdullah-gul-u-biz-yetistirdik-t23656.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/dun-malta-surgunleri-vahdettin-bugun-ergenekon-tayyip-t18151.html

KAÇAMAYACAKSINIZ!
Kullanıcı küçük betizi
Oğuz Kağan
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletiler: 12355

İletigönderen Yaprak » Pzr Şub 13, 2011 14:05

Offtopic :
Kutadgu Bilig yazdı:
Türk-Kan yazdı:Soru 2: Sağda solda ufak siteler bu işi yapınca anlıyoruz da, "koskoca" Doğan Medya'nın Güncel Meydan'ın yüklediği videoda GM logosunu kapatarak kendi logosunu eklemesine ne denir?

Bundan sonra Güncel Meydan logosunu videoda ortaya yakın bir yere koyarsanız o zaman kessinler de görelim :)

O kadar da abartmayalim isterseniz...
Kullanıcı küçük betizi
Yaprak
Üye
Üye

İletiler: 49

İletigönderen bezgin » Pzr Şub 13, 2011 14:38

Offtopic :
Milliyet bile bizi takip ettigine göre, "Güncel Meydan en güvenilirlerinden bir haber kaynagidir" denir. 8)
İşgâlciler ölmeli! :turkiye:

"Bir ülkenin nüfusunun yarıya yakın bölümünün bir bölgede, dörtte birinin bir şehirde yaşaması, başlı başına tezgahtır."
Kullanıcı küçük betizi
bezgin
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletiler: 1394

İletigönderen Ram » Pzr Şub 13, 2011 15:08

Offtopic :
Önemli değil, gölgeleyebilirler.

Yalnız salığın kaynağı TGB, görüntü kaynağı ise Ulusal Kanal; genel ağın önemli bir etken olmasıyla BİZ de aktarıcı-yayıyıcı oluyoruz.

TGB'li gençler insanlar uyuduktan sonra gizli gizli darbe âyini yapıyorlarmış. Sakalını bıyığını kes, saçlarını civciv sarısına boya ve TGB'ye üye olup içlerine sız Emrullah; yazarlığın kâr getirmedi, belki ajanlığın işe yarar. Bunu da yapamıyorsan bir hukuk diploması uydur da siçilmiş evlâtların arasına tayin ettir kendini.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Şub 13, 2011 15:24

Resim
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Şub 13, 2011 18:57

Varan 2: TGB'liler Emrullah Uslu ile tartışıyor

Taraf gazetesinin komiser kökenli köşe yazarı Emre (Emrullah) Uslu'ya bir oyun oynadık. Fakat bu oyunun sonuçları Türkiye'nin yurtseverlerine yönelik Balyoz, Ergenekon, Poyrazköy gibi tertiplerin nasıl yürütüldüğüne dair ipuçları verdi. Aynı zamanda 'yandaş' takımının 'gazeteciliği' konusunda da bize eşsiz bilgiler verdi.

Baştan başlayalım. Her şey Komiser Emrullah'ın 5 Şubat 2011 tarihli köşe yazısında TGB ve Sayın Prof. Dr. Süheyl Batum hakkındaki asılsız iftiralarıyla başladı. TGB'nin Erzurum'da toplayacağı Tayyip Erdoğan'ınkine alternatif öğrenci kurultayının Süheyl Batum tarafından organize edildiğini, otobüs maliyetinin yine Batum tarafından karşılandığını ve daha birçok yalanı sözde "Erzurum'a giden bir gencin tanıklığıyla" yazıyordu. Biz iki gün sonra İstanbul'da Taraf gazetesinin önüne giderek bir açıklama yaptık ve Emrullah Uslu'nun yalanlarını yüzüne çarptık. Tam 6 maddede Uslu'nun yalanlarını çürüttük. Emrullah Komiser'e konuşan öğrenci falan yoktu. Bu açık. Kendisine yollanan yasadışı telefon görüşmelerini yalan yanlış birleştirerek kendince bir kurgu hazırlamıştı. Yani 'birileri' Emrullah Komiser'in kulağına bir şeyler üflemiş, o da yazmıştı.

Burada bir oyun oynayalım dedik. Nazlı Türkmen isimli TGB yöneticisi bir arkadaşımıza 'itirafçı' gibi Emre Uslu'ya e-posta attırdık. Onun 'kanıtsız', 'belgesiz' yazısına 'kanıtlar' sunacaktı bu arkadaşımız. Komiser Emrullah o kadar mutlu oldu ki hemen döndü. Çünkü bizim ilk yazısına yaptığımız yalanlama ve gazete yönetiminin yazıyı 'belgesiz' diye tasvip etmediğini açıklaması Emrullah Komiser'i hayli germişti. Biz, ruh halini onun twitter hesabından sürekli takip ettik. 'Beni sözde yalanlayanların yalanlarını onlara yedireceğim, tabii Batum'a da", "Süheyl Batum'la ve TGB ile ilgili yeni belgeler yolda", "konuşan öğrenciler var", "TGB'ye ve Süheyl Batum'a hodri meydan, yarın Taraf'ta" işte yazdıklarının bir kısmı bu. Bunlar üzerinden bize hodri meydan çekmekte ve twitter ortamlarında arkadaşlarına hava atmaktaydı.

Biz 12 Şubat 2011 Cumartesi'yi dört gözle bekledik. Çünkü 'sazanımız' feci halde ağa takılmıştı. Tam da tahmin ettiğimiz gibi aktardığımız her şeyi aynen yazmış. "Yer mi acaba?" diyorduk, yedi!

Dün Emre Uslu'yu Nazlı arkadaşımıza aratarak feci halde 'keklendiğini' kendisine bildirdik. Hem de TGB'nin Genişletilmiş Genel Yönetim Kurulu toplantısında yurt çapından gelen 250 yönetici arkadaşımıza canlı yayın yaparak. Nazlı Türkmen arkadaşımıza Taraf gazetesinde verdiği randevuya da gittik. Ama karşımıza çıkmadı. 'Konuşmak istemediğini" söyledi. İki gün önce "hodri meydan" çeken Emrullah bey şimdi inzivaya çekilmiş. Neden karşımıza çıkamıyorsun? Hala twitterda yalanlarını yazmaya devam ediyor. Biz senin gazetenin içine geldik, 'deplasmana' geldik sana orada hodri meydan dedik ama senin bir gram cesaretinin olmadığını gördük! Tekrar hodri meydan! Gel istediğin TV kanalında bir araya gelelim. Yalanlarını bir de orada çarpalım yüzüne.

Değerli basın mensupları asıl önemli olan nokta bir gerçeğin açığa çıkmasıdır. O gerçek şudur; işte Türkiye'nin yurtsever insanlarına yönelen tüm tertipler ve medya operasyonları bu yolla yapılıyor. Uydurma belgeler, sahte tanıklar, imzasız ihbar mektupları havada uçuşuyor. İşte bugün Balyoz operasyonunu konuşuyor Türkiye. Ne var orada? 2003 yılındaki sözde darbe planının tüm belgeleri 2008 ve sonrasında hazırlanmış! Biz de buna dâhiliz. 2006 yılında kurulan TGB, 2003'teki darbe planında 'dost kuvvet' olarak yer alıyor.

Değerli basın mensupları işte TGB'ye ve yükselen, büyük bir etki alanına sahip olan öğrenci hareketine karşı psikolojik savaş bu sazanlar aracılığıyla yürütülüyor. İşte Sayın Batum'a yönelen linç kampanyası bu gazeteci kılıklı tetikçiler eliyle yürütülüyor. İşte Türkiye'nin Atatürkçü, yurtsever güçlerine yönelik operasyonlar böyle tezgâhlanıyor.

İşte bunların gazeteciliği bu kadardır. Emrullah Uslu'ya giden sözde muhbir arkadaşımız "TGB Balyoz kapsamında Fatih Camii'ni bombalayacaktı" dese onu da yazardı. Hatta "balıklar uçabilir, kuşlar da memelidir" desek onu da yazacaktı. Uğur Mumcu da gazeteci bu 'sazan' da gazeteci, Abdi İpekçi de gazeteci bu 'kek' de gazeteci. Gelen bilgileri doğrulatma birkaç kaynaktan daha teyit etme zahmetine bile katlanmıyor. Açıp bize "böyle bir şey var ne diyorsunuz?" diye sormuyor. Emrullah Uslu'ya çağrımız gazeteciliği bırakması ve emniyet içinde komiserliğine devam etmesidir. Hatta mümkünse yeni geldiği Utah'a geri dönüp Fethullah Gülen'den aldığı eğitime devam etmesidir.

Zira yeterince öğrenememiş tertipçiliği, tetikçiliği. Taraf gazetesine ise kendilerine zarar veren bu adamdan kurtulmalarını öneriyoruz. Yoksa tüm yayınları şaibeli olmaya devam edecek.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

http://www.tgb.gen.tr

Resim

Resim

[img]http://img199.imageshack.us/img199/9779/mail3t.png[/img]

Resim

Resim

http://www.tgb.gen.tr/haberler/2725-varan-2-tgbliler-emrullah-uslu-ile-tartisiyor-video-haber

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen Oğuz Kağan » Pzt Şub 14, 2011 21:42

Süheyl Batum, Emrullah Uslu'ya cevap verdi: Keşke 100 milyarım olsa TGB'ye seve seve versem

Süheyl Batum, Taraf "yazarı" Emrullah Uslu'nun yalanlarına cevap verdi. Uslu, Batum'un TGB'ye maddi destek verdiğini iddia etmiş ve bunu "TGB içinden" kaynakarla kanıtlayacağını iddia etmişti. TGB, Uslu'nun yalanını ortaya çıkarttı. Emrullah Uslu bu haberi yaparken Atatürkçülerin dayanışmasını da engellemek istiyordu.

Süheyl Batum Emrullah Uslu'yu kızdıraca açıkalamalar yaptı: "30 milyar, 100 milyar param olsa derim ki 'Atatürkçü çocuklara gönül rahatlığıyla bağışladım.' 'TGB'yle her zaman beraberim. Beraber olmaktan gurur duyuyorum, onur duyuyorum."

İşte Süheyl Batum'un açıklaması:

www.tgb.gen.tr
Namık KEMAL:
"Vatanın bağrına düşman dayamış hançerini,
Yok mudur kurtaracak bahtı kara maderini?"

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK:
"Vatanın bağrına düşman dayasın hançerini,
Bulunur kurtaracak bahtı kara maderini."

http://www.guncelmeydan.com/pano/tayyip-erdogan-a-gonderilen-cfr-muhtirasi-kuresel-ihale-t18169.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/abd-disisleri-abdullah-gul-u-biz-yetistirdik-t23656.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/dun-malta-surgunleri-vahdettin-bugun-ergenekon-tayyip-t18151.html

KAÇAMAYACAKSINIZ!
Kullanıcı küçük betizi
Oğuz Kağan
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İletiler: 12355

Şu dizine dön: Tartışma ve Fikir Meydanı

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 1 konuk

x